KOMEMORACIJA U ČAST PROF. EMER. DR. SC. DUBRAVKI DOROTIĆ SESAR

Događaji

U srijedu 22. studenoga 2023. u prepunoj Vijećnici Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Odsjek za zapadnoslavenske jezike i književnosti Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu upriličio je  komemoraciju u čast prof. emer. dr. sc. Dubravki Dorotić Sesar. O životu i djelu profesorice Dubravke Sesar govorili su: izv. prof. dr. sc. Domagoj Tončinić, dekan Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, akademik Ranko Matasović, tajnik Razreda za filološke znanosti HAZU, Marijan Lipovac, predsjednik Hrvatsko-češkoga društva, prof. dr. sc. Željka Fink, prof. dr. sc. Neda Pintarić, prof. dr. sc. Ivana Vidović Bolt, viša lektorica Slavomira Ribarova te  prof. dr. sc. Martina Grčević, koja je komemoraciju moderirala.